KATEGORİDE ÇOK SATANLAR


VIDIYO

LEGO VIDIYO!

Eğlenceli, etkileşimli ... devrim niteliğinde. Dünyanızın Ritmini Yakalamaya Hazır Olun!

Kendi müzik videonuzu yönetin, üretin ve oynayın! LEGO VIDIYO, yaratıcı kızların ve erkeklerin sahneyi hazırlamak, şarkıları ve grup üyelerini seçmek, albüm kapakları tasarlamak ve çok daha fazlasını (çok) eğlenceli saatler geçirmelerine olanak tanır! Ayrıca, son teknoloji AR teknolojisini kullanarak, minifigürleri ilk kez gerçek hayat ölçeğine getirebilirler!

Fiziksel ve Dijitalin Birleştirilmesi

LEGO VIDIYO, fiziksel LEGO öğelerini en iyi AR teknolojisiyle birleştirmekle ilgilidir. Ücretsiz eşlik eden uygulamayı indirin, taramaya başlayın ve müzikal başyapıtlarınızı yaratmaya hazırlanın.

Her zaman, her yerde yaratıcı olun!

LEGO® VIDIYO, çocukları en sıradan çevreyi bile potansiyel, inanılmaz müzik videolarına dönüştürerek çevrelerindeki dünyayı yepyeni bir ışıkla görmeye teşvik eder! Nerede tarayabiliyorsanız, sahneleyebilirsiniz!

LEGO® VIDIYO uygulaması, çocukları sürükleyici, olumlu ve güvenli bir sosyal deneyim yoluyla müzik tutkularını kullanmaya teşvik eder. Kullanıcılar tamamen anonimdir, tüm yüklemeler ve yorumlar bizim tarafımızdan önceden denetlenir ve hatta bir ebeveyn panosu bile vardır, böylece çocuğunuzun güvende kalırken yaratıcılığını açığa çıkardığını bilirsiniz.

Müziğinizi seçin!

Universal Music Group'un büyük liste başı kitaplarından ve en üst düzey klasiklerden en sevdiğiniz parçaları seçin. Aralarından seçim yapabileceğiniz bu kadar geniş seçenekle, yeni yürümeye başlayan çocuklardan büyük büyükanne ve büyükbabalara kadar herkesin zevkine uygun bir müzik olduğundan emin olabilirsiniz!

En yeni Lego VIDIYO setlerini indirimli olarak uygun fiyatlarla ve hızlı kargo seçenekleri ile satın alabilirsiniz.