content_copy

LEGO VIDIYO Alien DJ BeatBox 43104

Marka
Stok Kodu : S25200


  Tükendi!  

LEGO VIDIYO Alien DJ BeatBox 43104

Dans etmeyi ve performans sergilemeyi seven çocuklara müzik videosu dünyasının kapılarını açın.

Bu LEGO VIDIYO Alien DJ BeatBox ile oyun saatleri çok heyecan verici olacak. Ücretsiz uygulamayı indirerek müzik minifigürünü tarayın ve alien DJ’in havalı sahne kimliğini ortaya çıkarın.

Sonra çocuklar güvenli sosyal bildirimlerde başkalarıyla paylaşmak için kendi benzersiz müzik videolarını yaparken BeatBitleri tarayarak özel efektlere, meydan okumalara ve daha fazla şeye erişim sağlayın.

Taşınabilir eğlence:

Çocuklar LEGO parçalarını kullanarak BeatBox’ın stilini değiştirmeyi çok sevecek. DJ kabini, UFO veya roket tasarımlarından birini seçebilir ya da kendi tasarımlarını yapabilirler. BeatBitleri ve minifigürü koyacak yeri olan BeatBox katlanabilir, bu nedenle taşımak için ideal bir oyuncaktır.

Müzik deneyimleri yaratın:

LEGO VIDIYO setleri güvenli bir sosyal oyun deneyimi sunarak çocukların kendi müzik videolarının yönetmenleri, prodüktörleri ve yıldızları olmalarını sağlar. Müzikal karışımlar, eğlenceli karakterler, şarkılar, dans hareketleri ve inanılmaz efektlerle dolu videolar yaparken yaratıcılıkların nasıl geliştiğini görün.

LEGO VIDIYO Alien DJ BeatBox ile çocukları kendi müzik videolarını yönetmeye ve videoda oynamaya teşvik edin. Uzaylı DJ minifigürü, plak aksesuarı, 14 rastgele BeatBit ve 2 özel BeatBit dahildir.

Minifigürü ve özel efekt Beatbitlerini taramak için ücretsiz LEGO VIDIYO uygulamasını indirin. Çocuklar, kendi müzik videolarında karakterlerinin canlandığını görmeyi çok sevecek.

Karakterler dans ettikçe ışık izleri bırakan ışıklı sopalar gibi özel efektlere erişmek için uygulamada BeatBitleri tarayın.

Bir ödülü hak eden 7 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar için eğlenceli bir müzik deneyimi. Bu oyun seti ayrıca müzikli oyuncakları, dans etmeyi ve performans sergilemeyi seven tüm çocuklar için harika bir hediyedir.

BeatBox’ın yüksekliği 8 cm, uzunluğu 7 cm, genişliği 9 cm’dir.

BeatBox katlanabilir, böylece çocuklar müzikal dünyalarını da gittikleri her yere taşıyabilir. BeatBox’ın içinde parçalarla yapılan tarama sahnesini, 16 BeatBiti ve alien DJ’in plağını saklayacak yer var.

LEGO VIDIYO uygulaması, seçilmiş iOS ve Android cihazlarla uyumludur. Uyumlu cihazları www.LEGO.com/devicecheck sayfasından kontrol edebilirsiniz. Çocuklar internete girmeden önce anne babalarından izin almalıdır.

LEGO VIDIYO setleri, erkek ve kız çocukların yönetmen, prodüktör ve müzik yıldızına dönüşerek kendi müzik videolarını çekip paylaşmasına yardımcı olan yeni bir sosyal oyun deneyimi sunar.

Parça Sayısı: 73

Ürün Barkodu: 5702016911879 (Asortili ise farklılık gösterebilir.)