HAKKIMIZDA

Nokta Kırtasiye; 1994 yılında ilk olarak Tahtakale'de kurulmuş, 1999 yılından itibaren kurumsal bölümü ile firmalara, perakende mağazaları ile son kullanıcılara hizmet vermektedir.
 
Kurumsal bölümümüz; Kırtasiye, ofis, sarf, gıda ve temizlik ihtiyaçları başta olmak üzere firmaların tüm ofis ihtiyaçları için hizmet vermekte,
 
Perakende bölümümüz; 6 mağazamız ile kırtasiye, oyuncak, kitap, okul ürünleri, hobi, sanatsal malzemeler, spor malzemeleri, hediyelik çeşitleri ve fotokopi başta olmak üzere tüm kırtasiye ürünlerinde hizmet vermektedir.
 
Şirketimizin genel merkezi Şerifali Ümraniye'dedir.
 

Mağazalarımız:

  • 1999 yılında Koşuyolu
  • 2003 yılında Acıbadem 
  • 2006 yılında Çekmeköy 
  • 2010 yılında Ataşehir
  • 2013 yılında Şerifali
  • 2016 yılında Acıbadem 2 mağazamız hizmete açılmıştır.
  • 2019 yılında Metropol İstanbul AVM mağazamız hizmete açılmıştır.
 
 
Mağazalarımız bulundukları bölgelere her zaman bir canlılık getirmeyi ve renk katmayı başarmıştır.
Kendi tescilimizde bulunan NOKTA markasının bilinirliği her geçen gün artarak kırtasiye denildiğinde akla ilk gelen isim haline gelmiştir. 
 
 

Hedefimiz

 
Perakende mağazalarımızı sayısını arttırarak, müşterilerimize devamlı güncellenen bol ve kaliteli ürün çeşitlerimiz ile eğlenceli ve keyifli bir alışveriş imkanı sağlamaktır. 
 
Bünyemizde bulunan görevlerinde deneyimli çalışma arkadaşlarımız ile haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz.
 
Kendi sektöründe lider ve öncü kuruluşların ürünlerini bayii statüsünde alıp mağazalarımızda satışa sunuyoruz. 


 
 

Yetkili satıcısı olduğumuz bazı firmalar:
 

HASBRO, MATTEL, LEGO, PLAYSKOOL, NIKE, EASPAK, CONVERCE, UHU, STABİLO, FABER-CASTELL, ROTRİNG, CROSS, ESSELTE-LEİTZ, POİNT, PRİTT, PİLOT, 3M, SCOTCH, UNIBALL, KRAF, HP, CANON, XEROX, PHILIPS, MAXELL, SONY, SAMSUNG, OKİ, LAMY, ZEBRA, EDDİNG, MAS, PARKER, SCRİKSS, MOLESKINE, VICTORINOX, PENTEL