5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Lego Star Wars AT-TE Walker 75337

Marka
Stok Kodu : ND1106

  Tükendi!  

Lego Star Wars AT-TE Walker 75337

Bu harika Lego Star Wars AT-TE Walker ile Utapau Savaşı’nı canlandırın.

Star Wars: Sith’lerin İntikamı hayranları için harika bir hediye fikri olan bu yapım oyuncağı, hareketli bacaklara, 2 mermi atıcılı, 360 derece dönen ve yükselen blaster topuna, ayrılabilir mini figür kokpitine ve toplam 7 Lego mini figürünün sığabileceği 2 detaylı kabine sahiptir. Kabinlerin her biri, kolayca oynamak için açılıp uzayabilen sapıyla AT-TE kolayca kaldırılıp taşınabilir.

Savaş aksiyonu; Bu setteki Komutan Cody, bir 212. Klon Nişancısı ve 3 adet 212. Klon Trooper olmak üzere 5 Lego mini figürü, 3 Savaş Droidi Lego figürüne ve bir inşa edilebilen Cüce Örümcek Droidine karşı savaştırılabilir, ayrıca çeşitli harika silahlar bulunur. Yapım talimatlarını kutuda ve yaratıcı deneyimi geliştirmek için interaktif görüntüleme araçlarına sahip Lego Yapım Talimatları uygulamasında bulabilirsiniz.

Popüler yapım oyuncakları; Her yaştan insanı mutlu edecek diğer yapım setlerini keşfetmek için tüm LEGO Star Wars serisini inceleyin.

Güçlü AT-TE Walker ile Ayrılıkçı Droid Ordusuna karşı savaşa gidin! Kokpitte Komutan Cody ile taşlı arazide ilerleyin ve dönen ağır blaster topunu ateşleyin. Kabinden silahları ve termal fünyeleri alın ve yerde Savaş Droidleri ile savaşmaları için 212. Klon Trooper’ları harekete geçrin. Utapu Savaşı’nda kim zafer kazanacak? Size kalmış!

Parça Sayısı: 1082