5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Lego Friends Olly ve Paisley'nin Aile Evleri 42620

Marka
Stok Kodu : MB3025
%10
2.999,00 TL 2.699,10 TL


1-3 Gün İçerisinde Kargo
Tükenmek Üzere

Lego Friends Olly ve Paisley'nin Aile Evleri 42620

7 yaş ve üzeri kız ve erkek çocuklar için LEGO® Friends Olly ve Paisley'nin Aile evleri (42620) oyuncak setiyle yaratıcı oyunlar çok eğlenceli. 5 mini bebek, bir mikro bebek, 2 evcil hayvan figürü ve aksesuarlar içeren bebek evi aile setiyle çocuklar, komşu Olly ile Paisley arasındaki arkadaşlığı keşfedebilir.

Bu bebek evi yapım oyuncağı, Olly ve Paisley’nin iki katlı evleri ile ikisi arasındaki ağaç evden oluşur.

Olly’nin evinde beş çayı ikram etmek için aksesuarların olduğu şirin bir oturma odası ile alt katta banyo bulunur. Olly’nin odasında bir yatak ve kedisi için mama kabı, komodin ve Olly’nin moda çizimleri koleksiyonu vardır.

Paisley’nin evinde yemek masası, ocak, ve yiyecek aksesuarlı bir buzdolabının olduğu bir aile mutfağı bulunur. Üst katta Paisley’nin küçük kız kardeşiyle paylaştığı odası vardır. Gitarını ve arkadaşlarının fotoğraflarını burada tutar. Bu set, eğlenceli aile oyuncaklarını ve rol yapma faaliyetlerini seven çocuklar için yaratıcı bir hediye fikridir.

Bebek evi aile seti – LEGO® Friends Olly ve Paisley’nin Aile Evleri seti, ev ve aile oyuncakları inşa edip oynamayı seven 7 yaş ve üzeri kız ve erkek çocuklara saatlerce yaratıcı oyunlar sunar

2 ev ve ağaç ev – Çocuklar için bu yapım oyuncağı, çok sayıda iç ve dış detaya sahip 2 adet iki katlı ev ve karakterlerin birlikte vakit geçirebileceği bir ağaç ev içerir

Parça Sayısı: 1126