content_copy

Lego Duplo İtfaiye Helikopteri ve Polis Arabası 10957

Marka
Stok Kodu : S24525
99,90 TL
82,92 TL %17 İndirimli
3 X 27,64 taksit seçenekleri ile
Lego Duplo İtfaiye Helikopteri ve Polis Arabası 10957

LEGO® DUPLO® İlk İtfaiye Helikopterim ve Polis Arabam (10957), renkli şekillerle yapılan ve eğlenceli özelliklerle dolu, küçük çocuklara uygun gelişimsel bir oyuncaktır.

Çocuk kurtarma aracı,

Küçük çocuklar bu itmeli polis arabası ve itfaiye helikopteriyle fiziksel eğlencenin keyfini çıkarırken becerileri gelişir.

Temel yapım görevleri, ince motor becerilerini geliştirir ve çocuklara şekilleri ve renkleri öğretir.

Heyecan verici kurtarma hikayeleri, oyunlara esin kaynağı olur ve çocukların sosyal ve duygusal becerilerini geliştirir.

Araçların iki tarafındaki detaylı baskılar, siren yapım parçası (ses çıkarmaz) ve dönen pervane, hayal gücüne dayalı oyunları hayata geçirir.

Modellerin gerçek boyutlu resimlerini içeren yapım kartları, çocukların yapım parçalarını resmin üzerine denk getirerek yapmalarına olanak tanır.

Çocuklar için fiziksel eğitici oyuncaklar!

LEGO DUPLO oyun setleri, okul öncesi yaştaki çocuklara açık uçlu eğlence, kendini ifade ve eğlenerek öğrenme fırsatı sunar.

DUPLO oyuncaklarıyla anne babalar ve küçük çocuklar birlikte oyunların keyfini çıkarırken değerli gelişimsel aşamaları paylaşır.

Küçük bir çocuğu LEGO® DUPLO® İlk İtfaiye Helikopterim ve Polis Arabam (10957) ile sevindirin.

Küçük çocuklara yönelik bu oyuncak, hayal gücüne dayalı oyunları teşvik edecek ve gelişimsel faydalar sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Pervanesi dönen, parçalarla yapılan bir helikopter ve sirenli (ses çıkarmaz) ve çekmeli bir polis arabası içerir.

Küçük ellerin tutup takması için mükemmel olan renkli şekillerle yapılır.

Temel düzeyde yapım, ince motor becerileri geliştirir; kurtarma görevlerini oynamak sosyal ve duygusal becerileri güçlendirir ve renkli şekillerle eğlenceli özellikler, hayal gücüne dayalı oyunları hayata geçirir.

18 ay ve üstü çocuklar için kaliteli, dayanıklı ve çok güzel bir doğum günü, yılbaşı ya da özel gün hediyesidir.

Helikopterin yüksekliği 9 cm, uzunluğu 10 cm ve genişliği 6 cm'dir. Polis arabasının yüksekliği 8 cm, uzunluğu 10 cm ve genişliği 5 cm'dir.

Modellerin gerçek boyutlarını gösteren yapım kartları içerir. Çocuklar parçaları resmin üzerine koyarak modeli yaparken, anne babalar da çocuklarına renkleri ve şekilleri öğretebilir.

Parça Sayısı: 14

Ürün Barkodu: 5702016911282 (Asortili ise farklılık gösterebilir.)