5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Lego Classic Dünya Turu 11015


İşte karşınızda LEGO Classic serisinin dünyanın her yerinden simgeleşmiş hayvanlara ve cisimlere dayalı 15 model içeren Lego Classic Dünya Turu 11015 seti!
Marka
Stok Kodu : S27714
%20
1.220,00 TL 976,00 TL


1-3 Gün İçerisinde Kargo
Tükenmek Üzere

Lego Classic Dünya Turu 11015

İşte karşınızda LEGO Classic serisinin dünyanın her yerinden simgeleşmiş hayvanlara ve cisimlere dayalı 15 model içeren Lego Classic Dünya Turu 11015 seti!

Çocukların eğlenirken öğrendiği bu harika LEGO Classic Dunya Turu seti içerisinde ayrıca her hayvanın ve bitkinin ait olduğu kıtayı gösteren renkli bir duvar haritası çıkıyor. 980 adet olan parça sayısı ile bu kadar geniş LEGO parçası seçeneği, ayrıca kutuda ekstra yapım parçalarıyla açık uçlu yaratıcılığın sınırı yok.

Bu LEGO Classic oyun setiyle çocukların yaratıcılığını dünyanın her köşesine taşıyın.

Çocuklar, Afrika aslanından palmiye ağacına, Avrustralya kangurusundan sevimli yavrusuna dünyanın her yerinden simgeleşmiş hayvan ve nesnelerin ilham verici 15 model fikrine, ayrıca her modelin ait olduğu kıtayı gösteren bir postere sahip olacak.

Parça Sayısı: 950

Lego Classic Dünya Turu 11015 Kutusunda Neler Var?

Çocukların oyuncak bir kel kartal, kaktüs, papağan, yavru timsah, orka, aslan, palmiye ağacı, zürafa, otobüs, kanguru ve yavrusu, boz ayı, Asya evi, penguen ve civcivi, balık, yelkenli tekne ve uçak yapmak için ihtiyaç duyacakları her şey var.

 

Tüm Lego Çeşitleri

 

4 yaş ve üzeri çocuklar için mükemmel

Bu yaratıcı oyun setindeki tüm modeller basit, adım adım bir yapım rehberine sahiptir, böylece ilk kez yapanlar bile kendi LEGO oyuncaklarını inşa etmenin gururunu ve sevincini yaşayabilir.

Önemli yaşam becerileri kazandırır

LEGO® Classic yapım setleri, çocukların yaratıcılığını ve motor becerilerini geliştirirken sınırsız açık uçlu oyunları harekete geçiren heyecan verici modellerle fikirleri ve esin kaynaklarını çocukların ellerine verir.

  • 4 yaş ve üzeri çocuklara yönelik 15 ilham verici model fikri içeren bu LEGO® Classic Dünya Turu (11015) oyun setiyle çocukları dünyanın en ünlü hayvanları ve nesneleriyle tanıştırın.
  • Oyuncak bir kel kartal, kaktüs, papağan, yavru timsah, orka, aslan, palmiye ağacı, zürafa, kırmızı otobüs, kanguru ve yavrusu, boz ayı, Asya evi, penguen ve civcivi, balık, yelkenli tekne ve uçak yapın!
  • Çocuklar, bu oyun setindeki eğlenceli 15 modeli yapıp oynamayı çok sevecek. Renkli duvar haritasıyla yaptıkları her hayvanın ve bitkinin ait olduğu kıtayı da görebilirler.
  • Bu yaratıcı yapım oyuncağı, LEGO® ile yeni tanışanlar ve LEGO koleksiyonlarını genişletmek isteyen çocuklar için harika bir yılbaşı, doğum günü ya da sıradan gün hediyesidir.
  • Çocukların hayal edebildikleri her şeyi yapabilmesi için 950 orijinal LEGO® yapım parçası içerir! Ayrıca daha da fazla eğlenmek için yapım parçalarını diğer LEGO setleriyle de birleştirebilirler.
  • Kutunun içinde, her biri 3-4 modeli tamamlamak için gerekli LEGO® parçalarını içeren 4 ayrı yapım parçası paketini bulacaksınız. Seçiminizi yapın, paketi açın ve yaratıcı eğlence başlasın!
  • Her model fikri, kolay anlaşılır bir yapım rehberine sahiptir, böylece ilk kez yapanlar bile kendi LEGO® oyuncaklarını inşa etmenin gururunu ve sevincini yaşayabilir.
  • LEGO® Classic yapım setleri, açık uçlu yaratıcı oyunlar için esin kaynağı fikirlerle doludur. Çocukların yaratıcılıklarını ve problem çözme becerilerini geliştirmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!
  • LEGO® oyuncakları, sektördeki en titiz kalite standartlarına uygundur., bu nedenle tutarlı, uyumlu ve yapımı eğlencelidir ve 1958’den beri hep böyle olmuştur.
  • Tüm LEGO® yapım oyuncakları, katı güvenlik standartlarını karşıladıklarından emin olmak için kapsamlı testlerden geçirilir.