5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Lego City Yarış Arabası 60322

Marka
Stok Kodu : S28892
250,00 TL


1-3 Gün İçerisinde Kargo
Tükenmek Üzere

Lego City Yarış Arabası 60322

F1 stili bir araba, ayrıca aletler ve şampiyonluk kupası içeren bu LEGO City Yarış Arabası oyun setiyle çocukları eğlence ve heyecan dolu bir dünyayla tanıştırın. Saatlerce heyecan verici yarış maceraları için tamirciyi ve yarış sürücüsü mini figürlerini ekleyin!

4 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar için yapım eğlencesi! Bu 4 oyuncak yapım seti, resimli bir yazılı yapım rehberi ve modeli yapmaya başlamak için önceden oluşturulmuş bir taban olan LEGO Başlangıç Yapım Parçası içerir. Ayrıca akıllı telefonlar ve tabletler için ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasındaki dijital yapım talimatlarını kullanabilirsiniz. Bu inanılmaz interaktif rehber, çocukların modeli yaparken yakınlaştırmalarına, döndürmelerine ve bitmiş modeli her açıdan görmelerine olanak tanır.

Eğlence dünyası! LEGO City Harika Araçlar oyun setleri, yaratıcı oyunları en yüksek vitese çıkaran havalı oyuncaklarla çocukları aksiyonun tam ortasına götürür. Çocuklar her tür kara, hava ve su aracını keşfedebilir ve gerçek hayatı heyecan verici bir şekilde betimleyen oyun senaryolarını canlandırır.

Parça Sayısı: 46