5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Lego City Stuntz Gösteri Yarışması 60299

Marka
Stok Kodu : S28184
%15
420,00 TL 357,00 TL


1-3 Gün İçerisinde Kargo
Tükenmek Üzere

Lego City Stuntz Gösteri Yarışması 60299

Yarışmayı seven erkek ve kız çocuklar, tek tekerlek üzerinde inanılmaz gösteriler ve havada akrobatik hareketler yapmak için 2 volanlı motosiklet içeren bu LEGO City Gösteri Yarışması (60299) oyuncak setine bayılacak.

Çocuklar ayrıca yeniden düzenlenebilen bir fırlatma rampasına ve ateş çemberli bir gösteri parkuruna sahip olacak. Muhteşem gösteri aksiyonu için sürücü ve LEGO City TV Duke DeTain minifigürlerini ekle!

Bu oyun seti, basılı bir adım adım yapım kılavuzu ve Instructions PLUS ile birlikte gelir.

Akıllı telefon ve tabletler için ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasının bir parçası olan bu interaktif yapım kılavuzu, yakınlaştırma ve görüntüyü döndürme araçlarıyla LEGO modelleri yapmayı çocuk işi haline getirir.

Çocuklar için harika bir oyuncak LEGO City Gösteri setleri, gerçek hayattan etkinliklere dayalı yaratıcı rol yapma faaliyetlerini teşvik etmek için volanlı motosikletler, gerçekçi yapılar ve eğlenceli karakterlerle çocukları aksiyonun kalbine götürür.

Daha da büyük ve çılgın gösteriler için LEGO City Gösteri evreninden oyun setleriyle birleştirin!

• Çocuklar 2 volanlı motosiklet, bir gösteri parkuru ve bir LEGO City TV karakteri dahil 2 sürücü içeren bu LEGO® City Gösteri Yarışması (60299) oyuncak setiyle aksiyon dolu eğlencenin keyfini çıkarabilir.

• Kutuda ne var? Bir ateş çemberi, yüksekliği ayarlanabilen bir kule, inşa edilebilen LEGO® alevleri, 2 volanlı gösteri motosikleti ve LEGO City TV’den Duke DeTain dahil 2 sürücü minifigürü var.

• Çocuklar volanlı gösteri motosikletlerini çalıştırıp rampadan fırlatarak ateş çemberinden geçirebilir, sonra atlama mesafesini uzatıp çemberi yükselterek zorluğu arttırabilir!

• 5 yaş ve üzeri çocuklar ve gruplar için havalı bir doğum günü veya sıradan bir gün hediyesidir. Daha da fazla aksiyonlu yarışmalar ve gösteri eğlencesi için bu oyuncak setini LEGO® City Gösteri serisinden başka setlerle birleştirin.

• Yapıldığında LEGO® City Gösteri Yarışması oyuncak setinin yüksekliği 24 cm, genişliği 22 cm, derinliği 11 cm’dir.

• Pil gerekmez, bu set çocukların hayal güçleriyle ve volan teknolojisiyle çalışır!

• Basılı bir yapım rehberi ve Instructions PLUS dahildir. Akıllı cihazlar için ücretsiz LEGO® Yapım Talimatları uygulamasının içinde olan bu interaktif yapım kılavuzu, çocukların usta model yapıcıları olmasını sağlar.

• LEGO® City Gösteri yapım setleri, yaratıcı hikayeleri ve gerçek hayata dayalı yaratıcı rol yapma faaliyetlerini teşvik eden havalı araçlar ve eğlenceli karakterlerle çocukları aksiyonun kalbine taşır.

• Tüm LEGO® City yapım parçaları, birbiriyle uyumlu olduğundan ve her seferinde tutarlı bir şekilde takılıp çıkarılabildiğinden emin olmak için katı sektör standartlarına uygundur.

• LEGO® City yapım parçaları, katı global güvenlik standartlarını karşıladığından emin olmak için düşürülür, ısıtılır, ezilir, bükülür ve analiz edilir.

Parça Sayısı: 73