5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Lego City Mobil Vinç 60324

Marka
Stok Kodu : S28894

  Tükendi!  

Lego City Mobil Vinç 60324

İşte inşaat araçlarına meraklı çocuklar için harika bir oyun seti. LEGO City Mobil Vinç, orijinal özellikler ve fonksiyonlarla doludur. Destek ayaklarını indirebilir, vinç kolunu döndürüp uzatabilir ve vinci kaldırıp indirebilirler. Saatlerce gerçekçi rol yapma oyunları için vinç operatörünü ve sürücü mini figürlerini ekleyin. Bir LEGO City Yol Zemini dahildir.

Dijital yapım talimatları dahildir.

Bu mobil vinç oyun seti, basılı bir yapım rehberi ve 7 yaş ve üzeri çocuklar için dijital yapım talimatları ile birlikte gelir. Bu inanılmaz adım adım interaktif rehber, çocukların modeli yaparken yakınlaştırmalarına, döndürmelerine ve bitmiş modeli her açıdan görmelerine olanak tanır.

LEGO City’nin yaratıcı dünyası!

LEGO City Harika Araçlar yapım setleri, erkek ve kız çocuklar için harika hediyelerdir. Çocuklar her tür havalı aracı keşfetme şansı bulur ve gerçek hayatı eğlenceli ve heyecan verici bir şekilde betimleyen hikayeler ve senaryolar geliştirir.

Güçlü mobil vince atlayın ve ağır yükleri kaldırmak için LEGO City’ye sürün. Bu muhteşem 6 tekerlekli kamyon, harika fonksiyonlarla dolu. Destek ayaklarını indirin, sonra Yol Zeminini yerine koymak için vinç kolunu kaldırın, döndürün ve uzatın. Şehrinizi inşa etmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! İşiniz bittiğinde, vinç kancasını sabitleyin ve bir sonraki işe doğru yola çıkın.

Parça Sayısı: 340