5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Lego City 4x4 Arazi Aracı Maceraları 60387

LEGO City Harika Araçlar oyun setleri, hayal gücünü harekete geçiren özelliklerle dolu kara, hava ve su oyuncakları sunar
Marka
Stok Kodu : MM1975398

  Tükendi!  

Lego City 4x4 Arazi Aracı Maceraları 60387

Çocuklar bu LEGO® City 4x4 Arazi Aracı Maceraları (60387) oyun setiyle her gün kamp tatiline çıkabilir. 4x4 aracın devasa lastikleri ve yüksek süspansiyonu, havalı bir arazi aracı görünümü verir. Çocuklar ayrıca 2 oyuncak dağ bisikletine, bir LEGO çadırına ve kamp ateşi dahil harika aksesuarlara sahip olacak. 2 minifigürü ve hayvan figürünü ekleyin, maceralar başlasın!

İnteraktif talimatlar, yapım eğlencesini artırır

Bu 6+ oyun seti, kolay anlaşılır resimli bir yapım rehberi ve çocukların modeli yaparken bitmiş modeli her açıdan görselleştirmelerini sağlayan sezgisel yakınlaştırma ve döndürme araçlarına sahip interaktif bir yapım rehberi olan LEGO Builder uygulamasıyla birlikte gelir.

Yaratıcı oyunlar için ilham veren oyuncaklar

LEGO City Harika Araçlar oyun setleri, hayal gücünü harekete geçiren özelliklerle dolu kara, hava ve su oyuncakları sunar. Çocuklar her tür gerçekçi makine ve aracı keşfetme şansı bulur, modelleri yaparken ve oynarken fiziksel becerileri ve öz güvenleri gelişir.

Parça Sayısı: 252