content_copy

Fisher Price Eğlen & Öğren Akıllı Saat GMM53

Stok Kodu : S213794
79,99 TL
67,19 TL %16 İndirimli
3 X 22,40 taksit seçenekleri ile
Fisher Price Eğlen & Öğren Akıllı Saat GMM53

"Haydi,  başlayalım!  Bebeğiniz  Eğlen  ve  Öğren  Eğitici  Akıllı  Saat  ile  oynarken  farklı  renkleri  öğrenir,  selamlaşma  ifadelerini  dinler,  sayı  sayar,  belki  de  Köpekçik  ile  sohbet  eder!
 
 Tüm  bunlar  olurken  zaman  hızla  akıp  geçecek!  Bu  oyuncak  akıllı  saat;  ışıklı  ekranı,  kolayca  kavranabilen  kordonu  ve  bebeğinizin  keşfedebileceği  bir  dolu  aktivite  ile  gerçeğinden  neredeyse  farksız.  Gelişim  ve  oyun       bir  arada
 
İlk  bilgiler:  Şarkılar  ve  eğitici  cümleler  bebeğinizi  renkler  ve  selamlaşmalarla  tanıştırır.  İnce  motor  becerileri: Pimi  çevirmek,  kadranı  ayarlamak  veya  tuşlara  basmak  gibi  aktiviteler  bebeğinizin  el  becerilerini  ve  el-göz  koordinasyonunu  geliştirir. 
 
Hayal  gücünü  geliştiren  oyunlar:  Bebeğiniz  bu  gerçekçi  akıllı  saat  tasarımı  ile  yetişkinleri  taklit  eder!malar ile tanıştıran şarkılar ve cümleler içerir.
 
İnce Motor Becerileri: Açma / kapatma düğmesine basma, numarayı çevirme ve düğmelere basma gibi etkinlikler bebeğinizin el becerisini ve el-göz koordinasyonunu geliştirmeye yardımcı olur.
 
Hayal Gücü ve Yaratıcılık: Gerçekçi akıllı saat tasarımı, bebeklerin ve küçük çocukların taklit yeteneklerini geliştirir, bir yetişkin gibi davranmalarını sağlar!"    
 
Kutu Ölçüsü: 12*8.6*8. cm  
 
Yaş: 6 - 36 ay

Ürün Barkodu: 887961858365 (Asortili ise farklılık gösterebilir.)