content_copy

%12
399,99 TL
351,99 TL
Ücretsiz Kargo
%12
169,99 TL
149,59 TL
Ücretsiz Kargo
%12
149,99 TL
131,99 TL
Ücretsiz Kargo

Fisher-Price Oyuncakları

Fisher-Price, 0-3 yaş bebekler için hem eğlenceli hem de çocuklar için çok önemli çeşitli becerilerini geliştiren oyuncaklar ve anne-bebek ürünleri  ile ilk aydan 36 aya kadar bebeklerinizin hep yanında!
 
Fisher-Price, Eğitici Köpekçik, Dansçı Beatbo gibi çocukları hem eğitip hem de eğlendiren oyun setleri ile bebekleri hem eğlendiriyor hem de öğretiyor.
 

Fisher-Price Markasının Ortaya Çıkışı

Bir zamanlar (1930'da) Herm Fisher adında bir adam, bu dünyanın daha iyi oyuncaklar hakkettiğini düşünüyordu. O, ""hayal gücünü harekete geçiren, yeni, şaşırtıcı ve eğlenceli şeyler yapan"" oyuncaklar tasarlamak gerektiğini düşünüyordu.
 
Bu yüzden Irving Price ve Helen Schelle ile güçlerini birleştirdi. (Helen'in ismi logoya girmedi. Bizi affet, Helen.) Tasarladıkları ilk oyuncak serisinin adı “16 hopefuls” oldu. Bu seride iki sevimli ördek vardı.Bu andan itibaren, Fisher-Price bu ilk ürün serisinin orijinal görünümünü hep korudu. Bu süreçte, anne-bebek ürünlerini piyasaya sürmeye başladık. Bu ürünler, bebek bakımıyla ilgili birçok önemli ve zor şeyi kolaylaştıran, hatta eğlenceli hale getiren ürünler. Bu ürünlerle yeni ebeveynlerin ve bebeklerin hayatına konfor, güven ve kolaylık getirmeye çalışıyoruz.Fisher-Price markası için bu müthiş macerayı mümkün kılan şeyleri, yani Fisher, Price ve Schelle'i gülümsetecek şeyleri koruyoruz. Bu yüzden amacımız genç ailelerin yaşamlarını zenginleştirmeyi sürdürmek. Anne veya babaların yenidoğan bebeklerini sakinleştirip uyutmasına yardımcı olmak. Bebeklerin gelişimlerindeki bir sonraki aşamaya geçmeleri için onları cesaretlendirmek. Çocukların oyun oynamanın sihrini keşfetmelerini sağlamak. Okul öncesi dönemindeki bir çocuğun hayal gücüyle yeni dünyalar yaratmasını ve günlük hayatı keşfetmesini sağlamak.Yeni nesillerin keyifle büyümesini sağlamak.
 
En yeni Fisher-Price bebek oyuncaklarını indirimli olarak uygun fiyatlarla ve hızlı kargo seçenekleri ile satın alabilirsiniz.