content_copy

Barbie'nin Yeni Rüya Evi FHY73

Marka
Stok Kodu : S16040


  Tükendi!  

Barbie'nin Yeni Rüya Evi FHY73

Genç hayaller Barbie Dreamhouse'a taşındığında, bu muhteşem oyuncak evi bir rüya eve dönüştürüyor! 3 feet uzunluğunda ve 4 metre genişliğinde olan Barbie Dreamhouse'un pek çok şaşırtıcı özelliği var. Üç katlı, bir carport (araba dahil değil) ve bir ev ofisi içeren dört oda, dört bebekle dolu bir çalışma asansörü, bir havuz, beş adet dönüştürücü mobilya, ışık, ses ve hoş bir köpek yavrusu da dahil olmak üzere 60'dan fazla ek aksesuara sahiptir. Hepsi dekore etmek için kullanılabilir, sahneyi ayarlayabilir ve pek çok öykü oynatabilir. Tak-çalıştır tasarımı, küçük eller hareket ettikçe parçaları hareket ettirmeye yardımcı olur. İç ve dış mekan düzenlemeleri için süslemeler ve mobilyalar her açıdan oyuna ilham veriyor, ve dönüşümler esnek eylem teşvik ederken anepe ranza haline döner, şömine bir ev ofis haline gelir. Bir açık hava yiyecek standı ve fırın arkada bir barbekü barındırır. Işıklar ve sesler daha da keyifli dokunuşlar ekler ocak tava ile cızırdar ve çaydanlık ıslık çaldığında bir ses çıkarır.

Yeni Barbie Rüya Evi 360 derece oyun alanı sunmaktadır! Kızlar bu eğlenceye bayılacak!

Genç dekoratörler, kişisel tarzlarını keşfetmek için gündüzden geceye Barbie evine ya da arkadaşlarına kadar her türlü hikayeyi anlatırken evin etrafındaki aksesuarları hareket ettirecekler. Havuz partileri, arkadaş gezmeleri, arka bahçe de barbekü, doğum günü, tatil ve her gün - Barbie Dreamhouse'da yaşamayı keşfetmenin sınırsız yollarını anlatan sonsuz hikayeler var çünkü Barbie ile her şey mümkün. Barbie Dreamhouse ve mobilya, ev eşyaları ve bir köpek yavrusu içeren 70 aksesuar içerir; bebek, moda ve araba dahil değildir. Renkler ve süslemeler değişebilir.

Barbie'nin Yeni Rüya Evi Kutu İçeriği:

3 metre uzunluğunda ve 4 ayak genişliğinde, 3 katlı, 8 oda, çok açılı oyun, çalışma asansörü ve kaydıraklı havuza sahip etkileyici bir şekilde ölçülendiren Barbie Dreamhouse, gençlik hayallerini bu oyuncakhaneye geçmeye ve bir rüya evi kurmaya teşvik ediyor!

Dreamy özellikleri arasında 4 bebek odası, yeni bir ev ofisi, bir araba parkı ve üçüncü hikayeden başlayan bir slaytla ikinci bir havuz olan çalışma asansörü yer alıyor gerçek bir sıçrama için suyla doldurun!

Işıklar ve sesler gerçekçi dokunuşlar ekler ve rol oynamayı teşvik eder. Kızartma tavasını ocağın üzerine yerleştirin ve cızırtılı bir ses için basın; ıslık için çaydanlık ile aynı şeyi yapın; ışığı görmek için fırın kapısını açınız; işaretleme için fırın zamanlayıcıyı çevirin; ve bir yıkama sesi için tuvalette bir düğmeye basın!

İki-in-one eğlenceli oyun için olanakları genişletir: kanepe ranzaları oluşturmak için açılır ve sehpa bir yatak odası oluşturmak için Chelsea bebek (ayrı satılır) için bir yatak ortaya çıkarır; şömine rahat bir evi ev ofisine dönüştürmek için dönüyor; mutfak lavabosu, bir tarafı barbekü ve raflar, diğeri ise fırın ve bir geri dönüşüm kutusuyla birlikte çift görev yapıyor; ve buzdolabının arkası bir açık hava yemeği standı!

Ek aksesuarlar ; Barbie Dollhouse 70 parça toplam gelir. Tak ve oynat tasarım aktif oynatmaya izin verirken, bazı öğelerin üstündeki rollerde rol oynamaya izin verilir

Yaş: 3+

Kutu Ölçüsü: 76 x 76 x 21,5 cm

 

Ürün Barkodu: 887961531282 (Asortili ise farklılık gösterebilir.)