ÇAĞRI MERKEZİ
(0216) 474 52 82
0Item(s)

Sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.

Barbie ve Barbie Oyuncakları

Barbie Oyuncakları

Barbie ve Barbie Oyuncakları

Barbie; kızların en yakın arkadaşı olmayı uzun yıllardan beridir istikrarlı bir şekilde başarmakta olup, hem çeşitli oyuncaklarla hem animasyon filmleri ile hem de lisanslı binlerce çeşit ürünü ile kızların hep yanında!

Kızlar Barbie ile prenses, aile, sporcu, model, ressam, binici hatta jimnastikçi bile olabilir. Çünkü Barbie ile herşey mümkün!

Barbie'nin tarihçesine bakarsak; Barbie ilk kez 1959 yılında piyasaya çıkmış ve 1990'lı yılardan itibaren dünyanın en sevilen kız oyuncağı olmuştur. Barbie bebeğin yaratıcısı olan Ruth Handler, Barbie'yi kızı Barbara Handler'den esinlenerek tasarlamış ve Barbie'nin asıl tam adı Barbara Millicent Roberts'tır.

Ruth Handler ; 1950'lerin başında kızı Barbara ve arkadaşlarının yetişkin kadın bebekleriyle oynamayı normal bebeklerden daha fazla sevdiklerini fark etti ve Barbie o zamandan bugüne en sevilen kız oyuncağı oldu.

Barbie Oyuncakları

Barbie oyuncakları; kızların hem ilgisini çekebilecek hem de severek oynayabilecekleri şekilde tasarlanmış olup, kızlar çeşitli Barbie bebek modelleri, Barbie evleri, arabaları, Barbie'nin köpeği, atı ve tabiki de kardeşi Chelsea ve sevgisi Ken'in bebek modelleri ile çok eğlenecekler.

Barbie Satın Al

Barbie Oyuncak Kategorileri

Barbie Ailesi

Barbie'nin Hayatı

Barbie Ben Büyüyünce

Barbie ile Moda ve Güzellik

Barbie Koleksiyon

Barbie Animasyon Filmleri

Barbie Sihirli Yunuslar

Barbie Hayaller Ülkesi