5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Barbie'nin Yeni Rüya Evi HMX10

Marka
Stok Kodu : ND3105
14.000,00 TL


1-3 Gün İçerisinde Kargo
Tükenmek Üzere

Barbie'nin Yeni Rüya Evi HMX10

Çocuklar Barbie Rüya Evi ile hayatlarının en güzel havuz partisini verebilir!

Bu lüks bebek evinde Barbie Rüya Evi serisindeki en uzun kaydırak bulunur. Üç katlı spiral tasarımlı kaydırakla güneşin altında sınırsız eğlenceye hazır olun! Bu ev; geniş ve ferah yerleşim planı, üç katı ve 10 adet açık ve kapalı yaşam alanı ile her köşesinde oyuna ilham veriyor. Ayrıca bu oyun setinde, her zamankinden daha fazla evcil hayvan dostu ayrıntı bulunur.

Sette tüylü dostlarının Barbie bebekle birlikte oynamasına imkan sağlayan bir köpek kaydırağı ve havuz vardır.

Tüm bunların yanı sıra Rüya Evi'nin üst katı dönüşüm geçirip dört bebeğin uyuyabileceği bir alan haline gelir.

Eğlenceyi ikiye katlayan 75'ten fazla aksesuarı ve kişiselleştirilebilir alanıyla bu oyun seti, 3 yaş ve üzeri çocuklar için olağanüstü bir hediyedir. Kurulum gereklidir. Bebekler ürüne dahil değildir.

Barbie Rüya Evi’ne hoş geldiniz! Buranın her köşesinde sınırsız eğlence var! Bu ikonik bebek evinin yenilenmiş versiyonu açık bir ev tasarımına, birinci sınıf özelliklere ve 75'ten fazla parçaya sahiptir. Barbie, evindeki muhteşem üç katlı spiral kaydırakla hayallerindeki havuz partisini verebilir. Barbie bebek ve arkadaşlarının kaydıraktan kayarak havuza girmesini izleyin!

Evdeki dört bebeği alacak kadar alanla havuz partisi pijama partisine dönüşebilir. Oturma odasındaki konsol dönüşüm geçirerek yıldızlı fonu ve iki kişi için fazladan yatağıyla pijama partisi için en ideal yer haline gelir. Rüya gibi özellikler arasında mutfak ve banyodaki entegre ışıklar ve sesler, eğlenceli mobilyalar (yatak odasındaki ek çekyat dahil) ve palmiye ağacı olan üst kat balkonu bulunur.