5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Barbie Chelsea Kaykay Parkı Oyun Seti HJY35

Marka
Stok Kodu : MB1889

  Tükendi!  

Barbie Chelsea Kaykay Parkı Oyun Seti HJY35

Chelsea bebek ve iki yavru köpeği bu Kaykay Parkı setinde eğlenceye doymaya hazır!

Chelsea bebeğin scooter'ı ve iki köpeğin kaykayıyla çocuklar her türlü gösteri ve hikayeyi canlandırabilir. Parkta bir rampa, piknik alanı, basketbol potası ve canlandırmalara uygun pek çok tematik aksesuar bulunur. Ayrıca seti süslemeniz için bir çıkartma sayfası da vardır. Bebek tek başına ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

İçinde bir rampa, piknik alanı, basketbol sahası ve 15'ten fazla aksesuar bulunan bu Barbie oyun setiyle Chelsea ve iki köpeği kaykay parkında vakit geçirmeye gidiyor. Chelsea bebeği scooter'a yerleştirin ve yavru köpekleri kaykayın üzerine takarak onları rampadan aşağı bırakın ve eğlencenin tadını çıkarın!

Köpekler için klipsli koltuklar, atıştırmalıklar, içecekler ve emniyet ekipmanları gibi ek parçalar ve piknik alanıyla eğlencenin sınırlarını genişletebilirsiniz. Çocuklar çıkartma sayfasındaki çıkartmaları kullanarak rampayı ve ekipmanları süsleyip parkı kişiselleştirebilir.

Çok sayıda eğlenceli etkinlikle bu Chelsea Kaykay Parkı Oyun Seti paten kaymayı, sporu ve macerayı seven 3 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir hediyedir.

Kutu Ölöüsü:24 x 30,5 x 6,7 cm