5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Barbie 2022 Mutlu Yıllar Bebeği HBY03

Marka
Stok Kodu : PT734
950,00 TL


1-3 Gün İçerisinde Kargo
Tükenmek Üzere

Barbie® 2022 Mutlu Yıllar Bebeği HBY03

Barbie® 2022 Mutlu Yıllar Bebeği (dalgalı sarı saçlı), bebek standı, 6 yaş ve üzeri HBY03

Bir ömür boyu sürecek keyif dolu anılar biriktirmenin, hediyeler vermenin ve sevdiklerinizle bir araya gelmenin tam zamanı. Barbie® 2022 Mutlu Yıllar Bebeği, iyi niyet ve topluluk ruhunun sembolü olan göz alıcı ponsetya çiçeğinden ilham alınarak tasarlanan canlı, kırmızı elbiseyle yılbaşı sezonunun ruhunu yansıtıyor. Yakasında ışıltılı ponsetya çiçeği detayı, uzun ve kabarık eteğinde bir kat tül üzerine saten kumaştan yaprak tasarımıyla bu kombini göz kamaştırıyor. Muhteşem altın renkli sallantılı küpeleri ve kırmızı ruju da stilini tamamlıyor. Sergilemek için ideal bir şekilde tasarlanmış paketiyle koleksiyona uygun olan bu Barbie® 2022 Mutlu Yıllar Bebeği, 6 yaş ve üzeri çocuklar için mükemmel bir hediyedir. Bebek standı ve Özgünlük Belgesi dahildir. Bebek tek başına ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

Barbie® 2022 Mutlu Yıllar Bebeği, iyi niyet ve topluluk ruhunun sembolü olan ponsetya çiçeğinden ilham alınarak tasarlanan canlı, kırmızı elbiseyle yılbaşı sezonunun ruhunu yansıtıyor.

Zarif elbisesi, yakasında güzel bir ponsetya detayı, bir kat tül ve saten yapraklarla süslenmiş yere kadar uzanan dolgun eteğiyle göz kamaştırıyor.

Muhteşem altın renkli sallantılı küpeleri ve kırmızı ruju da stilini tamamlıyor.

Barbie® bebek, yarım topladığı uzun ve dalgalı sarı saçlarıyla tarzına tarz katıyor.

Sergilemek için ideal bir şekilde tasarlanmış paketiyle koleksiyona uygun olan bu Barbie® 2022 Mutlu Yıllar Bebeği, 6 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir hediyedir.

Ürün Ölçüleri:

33,02*26,67*7,62 cm

Yaş:

6Y+

Kutunun İçinde Ne Var?:

Giysili, ayakkabılı ve aksesuarlı Barbie® 2022 Mutlu Yıllar Bebeği, bebek standı ve Özgünlük Belgesi dahildir.