5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Star Wars The Black Series Tuzakçı Kurt Elektronik Kask F3918

Marka
Stok Kodu : MB1196
%15
3.650,00 TL 3.102,50 TL


1-3 Gün İçerisinde Kargo
Tükenmek Üzere

Star Wars The Black Series Tuzakçı Kurt Elektronik Kask F3918

Hasbro'nun Star Wars koleksiyonundan Star Wars L0-LA59 (Lola) Animatronic Edition, çocukların ve hayranların eve sevilen bir droid arkadaşı getirmesini sağlıyor.

Bu Star Wars oyuncağı, Disney+'daki Obi-Wan Kenobi canlı aksiyon serisinden ilham alan tasarım ve dekora sahiptir.

3 oyun modu ile 45'ten fazla farklı ışık, ses ve hareket kombinasyonunu etkinleştirmek için L0-LA59'un kafasındaki sensöre dokunun.

L0-LA59'un bacaklarını takarak Companion Modunun, standını takarak Hover Modunun veya onu herhangi bir tabandan çıkararak On the Go Modunun kilidini açın. Arka plandaki gürültülere bile bir dizi ışık, ses ve hareketle tepki veriyor.

L0-LA59 | Çocuklar ve hayranlar, bu sevimli droid arkadaşı L0-LA59'un (Lola) animatronik versiyonunu eve getirebilir ve Star Wars Galaksisinden ikonik sahneleri yeniden hayal edebilirler.

45+ Işık, Ses Ve Hareket Komboları:3 benzersiz mod aracılığıyla 45'ten fazla farklı ışık, ses ve hareket kombinasyonunun kilidini açmak için L0-LA59'un kafasındaki sensöre dokunun.

3 Oyun Modu | L0-LA59'un bacaklarını takarak Yoldaş Modu'na, standını takarak Havada Kalma Modu'na veya onu her iki üssünden de çıkararak ve galaksiyi yakınlaştırıyormuş gibi yaparak Hareket Halinde Modu'na girin.

Seriden Esinlenen Droid Hareketleri: Bu Star Wars oyuncağı, Yoldaş ve Havada Durma Modunda ağzını açıp kapatır, başının üstündeki panelleri hareket ettirir ve başını bir yandan diğer yana yatırır.

Seslere Yanıt Verir: 4 yaş ve üzeri çocuklara yönelik bu elektronik oyuncak, farklı ışık, droid sesleri ve hareket kombinasyonlarıyla arka plandaki seslere tepki verir.

Pil İçeriği: X4 1.5V AA Alkalin Piller Gerekli ( DAHİL DEĞİLDİR )

Uyarı Yanıp Sönen Işıklar: Bu oyuncak, duyarlı bireylerde epilepsiyi tetikleyebilecek flaşlar üretir

Kutu Ölçüsü: 28 x 28 x 9 cm