5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Scrabble Trap Tiles HMD14

Marka
Stok Kodu : PT474
500,00 TL


1-3 Gün İçerisinde Kargo
Tükenmek Üzere

Scrabble Trap Tiles HMD14

Scrabble Trap Tiles aile boyu kutu oyunu, genç yetişkinler veya ailelerin oyun gecesi için hediye!

Klasik kelime oluşturma oyununu yepyeni bir şekilde oynama imkanı sunan Scrabble Trap Tiles ile gizli tuzaklar yerleştirip rakiplerinizi sabote edin. Bu kelime oyunu, puan çalma veya taş alma gibi yeni özellikleri etkinleştiren tetikleme taşlarının ve tuzak taşların da ilavesiyle akıllı hamleler yapan oyunculara avantaj sağlayacak heyecan verici bir yenilik kazanmıştır. Puan kazanmak için kelimeler oluştururken özel karelere dikkat edin. Özel karelere kurulmuş tuzaklar oyunun gidişatını tersine çevirebilir.

Bu Scrabble oyununun düzeni, tetiklenen her tuzakla değişir. Her turda hamlenizi tekrar planlayın. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

Scrabble Trap Tiles, aile boyu sevilen kelime türetme odaklı klasik kutu oyununa kuralları değiştiren bir yenilik getirdi.  

Özel karelere tuzaklar yerleştirerek rakiplerinizin kelimelerini onlara karşı kullanın. Oyuncular puan ve taş çalabilir ve hatta oyunu tersine çevirebilir.

Kelimeleri oluştururken özel karelere dikkat edin. Bu karelerde oyunun gidişatını değiştirebilecek tuzaklar kurulmuş olabilir. 70 yılı aşkın süredir oynanan popüler Scrabble kutu oyununu hiç böyle oynamadınız. Bu oyunla birlikte tanışacağınız sabotaj heyecanı, oyuna yepyeni bir boyut kazandırır.

Kutu Ölçüsü: 24 x 37 x 4