content_copy


Schneider Kalem

Schneider kalemler, kurulduğu 1938 yılından bu yana yazı gereçleri endüstrisine başarı ve yenilik katmış olup ürünlerinin tamamı Almanya'da üretilmektedir.
 
Gerek tükenmez kalem yedeklerini piyasaya sürmekte öncülük olsun, gerek K 15 tükenmez kalemi efsaneleştirmek olsun, gerekse devrim yaratan Viscoglide® teknolojisini geliştirmek olsun. Schneider’ın tek bir amacı var: herkes için yazım gereçleri üretmek. Marka prensibi haline gelen “Her düşünce, not etmeye değer” ile alınan geri dönüşler gerçekten sevindirici.
 
Almanların sıkı ekolojik ve sosyal standartlarını koruyabilmek, ve en üst düzey ürün kalitesini yakalayabilmek için üretimini sadece Almanya’da yapan Schneider, aynı zamanda topluma ve gelecek nesillere en iyisini aktarabilmek için çalışan eşsiz bir dünya markası.
 
Schneider, yazma enstrümanlarının yazma özelliklerini geliştiren teknik yenilikler üzerinde sürekli olarak çalışmaktadır. Bunlar arasında pürüzsüz ve kaygan yazı için Viscoglide Teknolojisi, son derece eşit mürekkep akışı için LiquidInk Teknolojisi veya özel yumuşak ve hoş yazı için paslanmaz çelikten veya elastik plastikten yapılmış hibrit uçlar bulunur.
 
Çevreye duyarlı ürünler üretmek Schneider için son derece önemlidir. Üç jenerasyondur Siyah Orman ve Harz bölgelerini kendine mekan edinmiş Schneider, işgal edilen alan, lojistik, emisyon gibi konuların yanında, su kanallarının korunmasına da oldukça özen göstermektedir. Bu sebeple oluşturulan We Care programı çerçevesinde üretim, gerek imalat sırasında, gerekse tüketim ve sonrasında çevre koruma normları göz önüne alınarak yapılmaktadır.
 
Her yönden başarı: 2017 yılında prestijli Alman Markası Ödülü Schneider'e verildi. "Markalaşmada Sektör Mükemmelliği - Ofis ve Kırtasiye" kategorisinde Schneider, en iyi adaylardan biriydi ve o zamandan beri "Alman Marka Ödülü Sahibi 2017" logosunu taşımaya hak kazandı. Schneider, Alman Tasarım Konseyi ve Alman Marka Enstitüsü'nün katılımcılar için belirlediği tüm gereklilikleri yerine getirdi: başarı, tutarlı marka yönetimi ve sürdürülebilir marka iletişimi.
 
Schneider kalem çeşitlerini uygun fiyata ve hızlı kargo seçenekleri ile satın alabilirsiniz.