Skip to Store Area:

Nokta Kırtasiye

Hakkımızda

Nokta kırtasiye 1994 yılında Mehmet Hulki OKTAY ve K.Engin HELVACIOĞLU tarafından Tahtakale'de kurulmuştur. Kuruluş yıllarında ki hedefi kırtasiye toptancılığı iken 1999 yılından itibaren kurumsal satış ve perakende satışa da yönelinmiştir. Açılan perakende mağazalarıyla firmamız müşterilerine iki ayrı kolda hizmet verme başlamıştır

1) Kurumsal şirketlere

2) Perakende mağazalarla son kullanıcılara

Şirketin genel merkezi Koşuyolu,Kadıköy'dedir

Koşuyolu'nda bulunan kendimize ait 1000 m2 depomuzdan verdiğimiz lojıstik destek ile ürün dağıtımımızı yapmaktayız. Ayrıca muhasebe ve satın alma departmanlarımız da bu binadadır.

Diğer mağazalarımız da sırasıyla;

2003 yılında "Acıbadem

2006 yılında "Çekmeköy "

2010 yılında "Ataşehir"

2013 yılında "Şerifali"

2016 yılında "Acıbadem 2" hizmete açılmıştır.

ACIBADEM-ACIBADEM 2-KOŞUYOLU-ÇEKMEKOY-ATAŞEHİR-ŞERİFALİ mağazalarımız ile müşterilerimize okul kırtasiyesi, ofis kırtasiyesi, hoby, sanatsal malzemeler, oyuncaklar, müzik ve film cd'leri, ders kitapları, romanlar, hikaye kitapları,boyama kitapları,hediyelik eşyalar, spor malzemeleri ve copy center'ımızla hizmet vermekteyiz.

Kendi sektöründe lider ve öncü kuruluşların ürünlerini bayii statüsünde alıp mağazalarımızda satışa sunuyoruz.

Yetkili satıcısı oldugumuz bazı firmalar,

HASBRO, MATTEL, LOGO, PLAYSKOOL, NIKE, EASPAK, CONVERCE, UHU, STABİLO, FABER-CASTELL, ROTRİNG, CROSS, ESSELTE-LEİTZ, POİNT, PRİTT, PİLOT, 3M, SCOTCH, UNIBALL, KRAF, HP, CANON, XEROX, PHILIPS, MAXELL, SONY, SAMSUNG, OKİ, LAMY, ZEBRA, EDDİNG, MAS, PARKER, SCRİKSS, MOLESKINE, VICTORINOX, PENTEL

Mağazalarımız bulundukları bölgelere her zaman bir canlılık getirmeyi ve renk katmayı başarmıştır.Kendi tescilimizde bulunan NOKTA markasının bilinirliği hergeçen gün artarak kırtasiye denildiğinde akla ilk gelen isim haline gelmiştir.

Hedefimiz perakende mağazalarımızı sayısını arttırmak,müşterilerimize,devamlı guncellenen bol ve kalıteli çeşitle eğlenceli ve keyfli bir alışveriş imkanı sağlamaktır.

Bünyemizde bulunan görevlerinde deneyimli 52 çalışma arkadaşımız ile haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz.

Nokta Markalar