content_copy

Lego Technic Ford F-150 Raptor 42126

Marka
Stok Kodu : S28203
1.499,90 TL
1.274,92 TL %15 İndirimli
3 X 424,97 taksit seçenekleri ile
Lego Technic Ford F-150 Raptor 42126

Kamyonetlerin "yük beygiri" olarak bilinen Ford kamyonetler, gücü ve işlevselliğiyle ünlüdür!

Şimdi LEGO Technic Ford F-150 Raptor setiyle ödül kazanan bir kamyonet serisinden size ait bir modeli yapabilirsiniz.

Aslına uygun bu modelin, pistonları hareketli V6 motor ve tüm tekerleklerde süspansiyon gibi gerçekçi özelliklerini keşfederken kaliteli zamanın keyfini çıkarın.

1948’dan beri üretilen Ford F Serisi, kalite ve işlevselliğin kalıcı bir simgesidir.

Şimdi bu LEGO Technic Ford F-150 Raptor yapım setiyle Ford 2021 F-150’nin tüm detaylarını canlandırırken kamyonet dünyasının "yük beygirine" hayranlığınızı gösterebilirsiniz.

Modelin keyfini çıkarın; detayların zevkine varın Yetişkinlere sürükleyici bir LEGO yapım deneyimi sunmanın yanı sıra bu set, kendiniz ya da Ford F Serisini seven başka biri için mükemmel bir hediyedir.

Pistonları hareketli V6 motor, ayrıca tüm tekerleklerde süspansiyon gibi orijinal detaylara sahiptir. İçini kolayca incelemeniz için 4 kapısı açılır, ayrıca kaputu ve kamyonet kasası da açılır.

Bu projede kaliteli zaman geçirdikten sonra kamyonet tutkunuzu kutlamak için koleksiyonluk modelinizi sergileyebilirsiniz.

Mühendislik dünyasını keşfedin LEGO Technic setleri, LEGO severlerin ulaşılabilir ve gerçekçi bir şekilde mühendislik kavramlarını keşfetmesine olanak tanıyan, gerçeğe benzer hareketlere ve mekanizmalara sahiptir.

Yetişkinler için mükemmel olan sürükleyici bir LEGO Technic yapım projesinin keyfini çıkarın, sonra kamyonet modelinin çok sayıda özelliğini ve fonksiyonunu keşfedin.

Gerçek Ford F-150 Raptor kamyonetten esinlenen, pistonları hareketli V6 motor ve tüm tekerleklerde süspansiyon gibi aslına uygun detaylara sahiptir.

Gerçekçi iç detayları, ayrıca 4 açılan kapısı, kaputu ve kamyonet kasasını inceleyin.

Rahatlatıcı bir yapım aşamasını tamamladıktan sonra koleksiyonluk LEGO Technic Ford F-150 modelini sergilemeyi çok seveceksiniz.

Modelin yüksekliği 15 cm, uzunluğu 42 cm ve genişliği 18 cm’dir.

Ford F Serisinin hayranları için en iyi hediyeleri mi arıyorsunuz? Bu set kamyonetleri, havalı araçları ve inşa edilebilen araba sergileme modellerini seven herkes için idealdir.

LEGO Technic evreni, zor bir yapım setine hazır LEGO hayranlarına yönelik, inşa edilebilen gelişmiş modeller sunar.

Parça Sayısı: 1379