content_copy

Lego Mindstorms Robot Mucidi 51515

Marka
Stok Kodu : S24839
3.299,90 TL
2.969,91 TL %10 İndirimli
3 X 989,97 taksit seçenekleri ile




Lego Mindstorms Robot Mucidi 51515

Lego Mindstorms Robot Mucidi ile yapın, kodlayın ve oynayın!

İnteraktif, uzaktan kumandalı robotlar ve akıllı arabalarla dolu, fiziksel ile dijitalin bir araya geldiği bir dünyada zihinleri açın.

Lego Mindstorms temasının en son model seti olan Robot Mucidi seti ile 5 benzersiz tasarımı yapabilir ve Robot Mucidi Uygulaması ile tamamlayabileceğiniz eğlenceli kodlama ve meydan okuma etkinliklerini yapabilirsiniz.

 

 

Lego Mindstorms Robot Mucidi 51515 Ürün Detaylarında Neler Var?

Programlanabilir uzaktan kumandalı robotların ve akıllı tasarımların inanılmaz fiziksel ve dijital dünyasına girin.

LEGO® MINDSTORMS® Robot Mucidi (51515) ile genç robot severler, ücretsiz LEGO MINDSTORMS Robot Mucidi Uygulamasını kullanarak benzersiz 5 motorlu robot ve araç yapabilir. Sonra Scratch tabanlı sürükle-bırak kodlama ortamını kullanarak birer birer canlandırabilir ve eğlenceli aktiviteli ve meydan okuma görevlerini tamamlayabilirler (uyumlu cihazların listesini LEGO.com/devicecheck adresinden kontrol edebilirsiniz). Yaklaşık 1000 parçayla çocuklar kendi teknolojik eserlerini tasarlamayı ve LEGO Life’tan diğer robot severlerle paylaşmayı çok sevecek.

Oyun deneyimine seviye atlatın

5x5 LED ekranlı akıllı Hub, 6 akslı jiroskop ve hoparlörden güçlü motorlara ve hassas sensörlere kadar pek çok özelliğiyle çocuklara yönelik LEGO MINDSTORMS kodlama robotlarının bu en son versiyonu, çocukların önemli 21. yüzyıl STEM becerilerini kazanırken yaratıcılıklarını ifade etmesi ve geliştirmesine yardımcı olmanın mükemmel yoludur.

 

Lego Mindstorms Robot Mucidi 51515 Özellikleri Nelerdir?

 • LEGO® MINDSTORMS® Robot Mucidi (51515) ile çocuklar füze atan, top oynayan, etrafta dolaşan ve daha pek çok şey yapabilen uzaktan kumandalı robotlar ve akıllı tasarımlar yaparken, kodlarken ve oynarken önemli STEM becerileri kazanacak!
 • Çocuklar Charlie, Tricky, Blast, M.V.P. ve Gelo'yu yaparak Scratch tabanlı LEGO® MINDSTORMS® Robot Mucidi Uygulaması üzerinden aktiviteleri ve görevleri tamamlayabilir (uyumlu cihazların listesini LEGO.com/devicecheck adresinde bulabilirsiniz).
 • Akıllı birHub, 4 Orta Motor, Renk Sensörü ve kaçma arayüzlü Mesafe Sensörü dahil yaklaşık 1000 parçayla çocuklar ayrıca kendi eğlenceli robot oyuncaklarını yapabilir ve LEGO Life’ta paylaşabilir.
 • LEGO® BOOST hayranları ve LEGO modelleri yapmayı ve robotlarla oynamayı seven çocuklar için Robot Mucidi harika bir ileri adımdır. Ayrıca 10 yaş ve üzeri çocuklar için çok güzel bir doğum günü, yılbaşı ya da özel gün hediyesidir.
 • Blast'in boyu 36 cm, Gelo'nun uzunluğu 24 cm'dir. Bu setteki Powered Up parçaları ayrıca LEGO® BOOST Yaratıcı Alet Çantası (17101), Droid Komutanı (75253) ve diğerleriyle uyumludur.
 • Bu harika oyuncağa kolayca takılan şarj edilebilir bir pil dahildir, bu nedenle eğlence tam başlamadan önce pil aramanıza gerek kalmaz.
 • Çocuklara yönelik ücretsiz LEGO® MINDSTORMS® Robot Mucidi kodlama uygulaması; Scratch'e dayalı bir arayüz, dijital yapım talimatları, 50'den fazla aktivite ile daha ileri düzey programcılar için Python desteği içerir.
 • LEGO® MINDSTORMS®, her yaştan LEGO mucidini yapım parçaları, motorlar, sensörler ve akıllı Hub’larla interaktif robot oyuncakları ve başka modeller yapmaya, kodlamaya ve kontrol etmeye ve bunları MINDSTORMS topluluğuyla paylaşmaya teşvik eder.
 • 1958’den beri dayanıklı, birbiriyle uyumlu ve her seferinde kolayca takılıp çıkarılabilen LEGO® yapım parçaları, sektördeki en yüksek standartlara uygundur.
 • LEGO® yapım parçaları, güvenlik ve kalite standartlarına uygun olmasını sağlamak için sıkı testlerden geçirilir, bu nedenle bu elektronik oyuncakların bir görev sırasında parçalara ayrılmayacağından emin olabilirsiniz.
 • Bu set, Dijital Yapım Kılavuzları içerir. Mobil cihazınızda adımları takip etmek veya basılı yapım kılavuzunun PDF dosyasını indirmek artık çok kolay. Kılavuzları bulup indirmek için bu sayfanın altındaki Yapım Kılavuzları düğmesine tıkla.

Parça Sayısı: 949