5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Lego Marvel Rocket ve Bebek Groot 76282

10 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar için inşa edilebilir oyuncaklıdır, orijinal detaylara sahiptir
Marka
Stok Kodu : MB3103

  Tükendi!  

Lego Marvel Rocket ve Bebek Groot 76282

LEGO® Marvel Rocket ve Bebek Groot (76282) ile Marvel filmi aksiyonunu bir üst seviyeye çıkarıyor. 10 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar için inşa edilebilir oyuncaklıdır, orijinal detaylara sahiptir ve 22 cm boyundadır.

Yalnızca çocuklar için bir yapım oyuncağından daha fazlası olan bu Rocket aksiyon figürü, Marvel Studios Galaksinin Koruyucuları filminde simgeleşmiş bir karakterin yeniden canlandırılmasıyla birleşiyor.

Duruşu ayarlanabilir, inşa edilebilir bu model, kahramanın asi davranışlarını ve silahlara olan sevgisini yansıtır. Maksimum oyun ve sergileme imkanı için (dirsekleri hariç) tüm eklentileri hareket ettirebilir. Karakter, ellerinde bir yaylı atıcı ve bir silah tutar. Omzunda ise sevimli arkadaşı Bebek Groot oturuyor. Genç süper kahramanlar için popüler inşa edilmiş modeller LEGO Marvel Rocket ve Bebek Groot, süper kahraman stillerini göstermek isteyen çocuklar için mükemmel seçimlerdir.

Ekstra dijital eğlence için model severler eğlenebilir ve LEGO Builder uygulamasını kullanarak modelleri 3 boyutlu yakınlaştırabilir, döndürebilir ve ilerlemelerini takip edebilir.

Kendi Marvel Rocket ve Bebek Groot setinizde Marvel Studios Galaksinin Koruyucuları filminin aksiyon ve macerasını canlandırın!

Sevimli serseri Rocket, ürünleri çıkan herkese ve her amaç için yaylı atıcısı ve silahını ateşlerken hareket eder, mevcutır ve döner. Hatta en iyi arkadaşı Bebek Groot'u bile yanına getirmiş!

Parça Sayısı: 566