content_copy

Lego City Gösteri Jeti Taşıma Aracı 60289

Marka
Stok Kodu : S24547


  Tükendi!  

Lego City Gösteri Jeti Taşıma Aracı 60289

Mafsallı bir nakliye kamyonu ile ayarlanabilir kuyruğu ve renkli camlı kokpiti olan havalı bir oyuncak jet uçağı içeren bu LEGO® City Gösteri Jeti Taşıma Aracı (60289) oyun setiyle çocukların hayal gücünü uçuşa geçirin. Süpersonik rol oyunu maceraları için pilot ve sürücü minifigürlerini ve bir sürü havalı aksesuarı ekleyin.

Bu LEGO City oyun seti, kolay anlaşılır bir yapım rehberi ve Instructions PLUS'ı içerir!

Akıllı telefonlar ve tabletlere yönelik ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasının bir parçası olan bu interaktif yapım rehberi, yakınlaştırma ve döndürme araçlarıyla çocuklara setin yapımını adım adım gösterir.

LEGO City Harika Araçlar – Çocuklar için havalı oyuncaklar,

Çocuklar etraflarında inanılmaz araçlar ve makineler görerek büyür, LEGO City Harika Araçlar yapım setleriyle açık uçlu, hayal gücü geniş oyunlara ilham veren gerçekçi modeller ve eğlenceli karakterlerle bunları yakından keşfetme şansı bulurlar.

Hayal gücüne dayalı oyunları gökyüzüne çıkaran havalı araçların ve eğlenceli karakterlerin olduğu bu etkileyici LEGO® City Gösteri Jeti Taşıma Aracı (60289) yapım setini sıradan kahramanınıza hediye edin.

Kutuda ne var?

Çocukların süper havalı jeti taşımak için römorku olan oyuncak bir mafsallı nakliye aracı yapmak için ihtiyaçları olan her şey, ayrıca pilot ve sürücü minifigürleri ve eğlenceli aksesuarlar.

Bu etkileyici yapım seti, sürücü minifigürü için koltuğu olan mafsallı bir nakliye aracı ile ayarlanabilir kuyruk kanatlarına ve koyu renk camlı bir minifigür kokpitine sahip muhteşem bir jet içerir.

Parça Sayısı: 281

Ürün Barkodu: 5702016889741 (Asortili ise farklılık gösterebilir.)