5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Hot Wheels Mario Kart Çılgın Yaratıklar Oyun Seti GCP26

Stok Kodu : MB1563

  Tükendi!  

Hot Wheels Mario Kart Çılgın Yaratıklar Oyun Seti GCP26

Hot Wheels Mario Kart Çılgın Yaratıklar Oyun Seti, 1:64 Ölçekli Mario Kart Araçları ve 4 Farklı Pisti İle, 3 Yaş ve Üzeri İçin GCP26

İlgili ürünün stoklarda bulunan modeli gönderilecek ve sipariş verildiğinde tarafınıza 1 adet ürün sevk edilecektir.
 
Özel asorti seçeneği için lütfen stok sorunuz.

Hot Wheels, popüler video oyununun ünlü pistlerinden ilham alınarak tasarlanan üç yarış seti ile Mario Kart dünyasının hız dolu aksiyonuna hayat veriyor. Her set, tıpkı oyundaki gibi engelleri ve zorlukları aşacağınız bir adet Mario Kart aracı replikası içerir. Tabii, bu sefer Hot Wheels pistinde! Pistteki en hızlı yarışçı olmak için pistte kalmak gerek. Bu yarış setlerini Mario Kart Çılgın Dönüş Parkuru Seti'ne (Ayrı satılır.) bağlayıp zorluğu artırarak "seviye atlayabilirsiniz." Mario Kart hayranlarının bayılacağı harika akrobasi hareketleri ve yarış heyecanı! 3 yaş ve üzeri için, her biri ayrı olarak satılır.

Bu Mario Kart Setleri ile (Her biri ayrı olarak satılır.), muhteşem Hot Wheels eğlencesine katılacaksınız!

Mario Kart video oyunlarını seven herkes için harika bir hediyedir.

Piranha Plant Slide Oyun Seti'nde metal Luigi aracı, Thomp Ruins Seti'nde metal Mario aracı, Chain Chomp Challenge Seti'nde metal Donkey Kong aracı ve Spooky Sprint Track Seti'nde ise zorlu düşman Boo yer alır!

3 yaş ve üzeri herkes, tıpkı video oyunundaki gibi en sevdikleri karakteri seçip arkadaşlarıyla yarışarak zorlukları aşar ve hayal güçlerini geliştirir.

Pistin en hızlısı olmaya çalışacağınız yarışlar ve akrobasi hareketleriyle saatler süren eğlence.

Ürün Ölçüleri:

25,4*38,1*6,35 cm

Yaş:

5Y+