5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Fisher Price Linkimals Sevimli Gezgin Kirpi Türkçe GJB12

Stok Kodu : S23660
%10
1.200,00 TL 1.080,00 TL


1-3 Gün İçerisinde Kargo
Tükenmek Üzere

 Fisher Price Linkimals Sevimli Gezgin Kirpi Türkçe GJB12 

Etkileşimi, ışıkları, müzikleri ve şarkılarıyla tekerlekli, Fisher Price Linkimals Sevimli Kirpi ile bebekler eğlenceli dakikalar geçirecekler!

Linkimals Sevimli Kirpi, bebeğiniz büyüdükçe daha fazlasını keşfedeceği eğlenceli oyunlarla dolu. Küçük bebekler minik dostlarını döndürebilir, düğmesine basarak etkinleştirebilir, sırtına vurarak aktiviteler yapabilir veya ışıklı düğmelere basarak renkler, şekiller ve sayılarla ilgili şarkı ve cümlelerini dinleyebilir.

Daha büyük bebekler ise, daha fazla eğlenceli şarkı ve ses için kirpiyi itip sürerek oynayabilir. Sevimli Kirpi bunların yanı sıra diğer Linkimals arkadaşlarını tanıyabilir ve onlarla senkronize şekilde müzik ve ışık gösterisi sunar.

Gelişim ve oyun bir arada:

İlk bilgiler: Sevimli kirpinin eğlenceli şarkıları ve cümleleri, bebeğinize sayıları, şekiller ve renkleri tanıtır.

Kaba motor becerileri: Bebeğiniz büyüdükçe, oyuncağını oturarak oynamaktan emekleyerek itmeye ve yürürken yanı sıra çekmeye geçecek. Bu sevimli kirpi sayesinde bebeğinizin kaba motor becerileri onunla birlikte gelişecek.

İnce motor becerileri: Silindiri döndürmek, kelebek şeklindeki anahtarı çevirmek, düğmelere basmak ve boncuklu çubuğa vurmak bebeğinizi eğlendirirken el becerilerini ve el-göz koordinasyonunu geliştirir.

Şekiller, renkler ve sayılar hakkında şarkı ve cümleleri dinlemek için ışıklı beş düğmeye basın. Dönen silindire dokunarak veya kirpiyi iterek de şarkı, ses ve cümleleri etkinleştirebilirsiniz.

Diğer Linkimals oyuncaklarını koleksiyonunuza ekleyin ve etkileşimlerini izleyin!

Pil İçeriği: 3 x AA (LR6) Alkaline pil ile çalışmaktadır. (Piller ürüne dahildir.)

Kutu Ölçüsü: 30,2 x 14,5 x 28 cm.

Ürün Barkodu: 887961807219 (Asortili ise farklılık gösterebilir.)