Skip to Store Area:

Nokta Kırtasiye

Monun Gizemi-2 Otran

Tam boyutu görmek için yukarıdaki resme çift tıklayınız

Uzaklaştır
Yaklaştır

Diğer Görünümler



Defne ile Burç, birbirlerine çok yoğun bir aşkla bağlı iki genç. Japon bilginYumanın ise tek hedefi İN-MO-SAN adlı insanüstü varlığı yaratmak. Bu amaca erişmek için, Defne ile Burça Mo yaratığının genlerini aşılamak istiyor. İki genci, soluk kesici olaylar sonucu tuzağa düşürüp kaçırıyor.
Sonra Neler oluyor neler, bir bilseniz!İşte o gençlerle birlikte bu soluk kesici serüvene daldığınızda, birden karşınıza OTRAN çıkıyor. Sakın ŞAŞIRMAYIN!İnsan varlığının gizemli sınırlarını aşmayı düşleme gücüne sahipseniz, bu kitapla kanatlanıp uçmanız, işten bile değil.
YAZAR HAKKINDA
1935 yılında Kütahya, Emette doğdu. İlköğrenimini Anadolunun çeşitli yerlerinde yaptı. İstanbulda Atatürk Kız Lisesini bitirdi. Bir süre İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesine devam etti, ama aslında kalbinde ilkokul öğretmeni olmak vardı. Bunu dışarıdan sınavlara girerek başardı ve ilkokul öğretmeni oldu. On beş yıllık öğretmenlik hayatından sonra daha fazla çocuğa ulaşmak, onların eğitimine ve gelişimine katkıda bulunmak amacıyla öğretmenliği bıraktı. Hayatına çocuk edebiyatı alanında eserler veren bir yazar olarak devam etti. O zamandan şimdiye 70 kitabı yayımlandı. Dayıoğlunun yayımlanmış 20den fazla radyo ve televizyon oyunu da vardır.
Barkod1 9789752109599
Baskı Sayısı 2
Baskı Yılı 2008
Boy 19.50
Çevirmen Hayır
Editor Hayır
En 13.50
Hazırlayan Hayır
Kağıt Cinsi 2.Hamur
Kapak Tasarımı Hayır
Sayfa Sayısı 336
Yazar Gülten Dayıoğlu
Yayınevi Marka Altın Kitaplar Yayınevi