Skip to Store Area:

Nokta Kırtasiye

Masal Balonu Puf Puf

Tam boyutu görmek için yukarıdaki resme çift tıklayınız

Uzaklaştır
Yaklaştır

Diğer GörünümlerArkadaşlık – Doğa Sevgisi – Vefalı Olmak – Eşyaları İyi Kullanmak – Öğrenme Sevgisi – Yalan Söylememek – Yardım Etmek – Tatlı Sözlü Olmak – Yemek Seçmemek – Azim – Özen Gösterme - Dostluk – Şefkat – Dengeli Olmak – Dürüstlük – Güler Yüzlü Olmak – Eşyalara Kötü Davranmamak – Keşfetme İsteği – Söz Dinlemek – Sabır ve Şükür – Geç Kalmamak – Teselli Etmek

Masallar diyarında püfür püfür bir uçuşa ne dersiniz?
Puf Puf neşeli, eğlenceli, rengârenk resimli 25 masalı ve özel ebadı ile çocuklarımızı bekliyor. Çocuklarımızın karakterlerinin oluştuğu en verimli çağlarında, Müjgân Şeyhi’nin ödüllü kitabından derlediğimiz masalları dinlerken; azim, vefa, kardeşlik gibi değerlerle tanışacaklar.


“Çocuk, hayalleri ile zihin dünyasını zenginleştir ve yaşama karşı motive olur. Hayalleri en ziyade güzelleştiren ve büyüten ise masallardır.
Çocuk, masalı dinler veya okurken masalda anlatılanları hayal eder. Bu, onun için hem çok önemli hem de çok keyiflidir. Bu masallarda bir de insan olmanın gereği anlatılıyorsa masalın çocuğa katkısı da artar.
Bu özelliklere uygun olarak hazırlanan elinizdeki eser ile çocuğunuz eğlenirken arkadaşlığı, vefayı, dürüstlüğü, yardım etmeyi, özen göstermeyi ve daha birçok güzel insan olma vasfını da kazanmış olur.”
Uzman Psikolog Danışman
Yasemin Yalçın Aktosun
Barkod1 9786051142180
Baskı Sayısı 1
Baskı Yılı 2010
Boy 17.00
Çevirmen Zeynep Berktaş
Editor Fatma Zehra Coşkun
En 12.00
Hazırlayan Hayır
Kağıt Cinsi Kuşe
Kapak Tasarımı Yasemin Kondolot
Sayfa Sayısı 400
Yazar Müjgan Şeyhi
Yayınevi Marka Timaş Yayınları