Skip to Store Area:

Nokta Kırtasiye

Astroloji Rehberi 2012

Tam boyutu görmek için yukarıdaki resme çift tıklayınız

Uzaklaştır
Yaklaştır

Diğer Görünümler2012DE SİZİ NE BEKLİYOR?
Astroloji alanında en kesin verileri sunan astroloji ekibi size antik bilgeliğin yaşam yolunuzu nasıl değiştireceğini ve gündelik durumlarda nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini gösteriyor. Rick Levine ve Jeff Javver yalnızca olayları öngörmenin ötesine geçiyorlar—onlar ayrıca gezegen olaylarını ve enerjilerini anlayabilmeniz için "kozmik hava durumu" üzerine rapor sunuyorlar ve bunları yaşamınızı zenginieştirebilmek için nasıl etkin şekilde kullanabileceğinizi öğretiyorlar.
Rick ve Jeff 2012 yılına yoğunlaşarak kendi dünyanızda gerçek bir bakış açısı elde etmenize yardımcı olacak, 12 burcun her birinde saklı olarak bulunanlara yakından bakıyorlar—ve kendiniz, sevdikleriniz, dostlarınız ve iş arkadaşlarınız hakkında daha derin bir bilgiye sahip olmanızı sağlıyorlar. Onlar yıl boyunca meydana gelecek olanların izini kaybetmemeniz için kolaylaştırıcı veriler sağlıyorlar.
Bu veriler aşağıdakileri içermektedir:
• Aşk, kariyer, para, sağlık, ev yaşantısı, kişisel ve spritüel gelişim gibi gerçekten beklenti içinde olduğunuz ve yaşamınızın merkez noktaları olan konularla nasıl ilgilenmeniz gerektiği yönünde öngörüler
• 2012 yılının başından sonuna kadar somut öngörüler ve her bir ay için mini takvim
• Kendi burcunuzdaki başlıca astrolojik olayların "takvimlerine" aylık derinlikli bakış
• 2012 yılı ve her bir burç için genel tüyolar
Barkod1 9786055360566
Baskı Sayısı 1
Baskı Yılı 2012
Boy 24.00
Çevirmen S.Ece Kaya-İ.Şener
Editor İbrahim Şener
En 16.00
Hazırlayan Hayır
Kağıt Cinsi 2.Hamur
Kapak Tasarımı Yunus Bora Ülke
Sayfa Sayısı 447
Yazar Rick Levine-Jeff Jawer
Yayınevi Marka Ezoterik Yayınları